• Dnes při mši sv. v Hrnčířích od 11:00 bude pokřtěn Jiří Ventura.
  • Tuto neděli bude setkání farnosti v Hrnčířích v Baráčnické rychtě od 17:00. Jste zváni.
  • Tento týden v naší farnosti začíná výuka náboženství:
    • A) Děti před 1. svatým přijímáním (předškolní – 2. třída ZŠ), PO 17:00-17:55, Ali Váchalová, tento týden kvůli dovolené Ali hodinu bude učit P. Vojtěch
    • B) Příprava na 1. svaté přijímání (2. – 3. třída ZŠ), ÚT 17:00-17:55, P. Vojtěch a Ali
    • C) Děti, které již byly u 1. sv. přijímání (3. – 5. třída ZŠ), PO 17:00-17:55, Jana Vargová
    • D) Starší děti a mladí (6. – 9. třída ZŠ a odpovídající třídy gymnázia), ST 17:00-17:55, setkávání „O Bohu a lidech“: prohloubení víry, vdělávání, nabídka společné mše sv., setkání a další zajímavý program, Karel Macek a P. Vojtěch
  • Na bočním oltáři si vezměte přihlášky, prosím vezměme vážně výzvu ke vzdělání.
  • V pondělí po mši sv. od 19:00 bude setkání nad katechismem s P. Stanislavem.
  • V úterý od 19:00 bude zkouška sboru s Tomášem Červinkou.
  • V úterý od 19:00 srdečně zveme na setkání katechumenů, neofytů a dalších zájemců o prohloubení křesťanské víry. Využijme této příležitosti ke vzdělávání. I případní zájemci o přijetí svátosti biřmování jsou srdečně zváni.
  • Ve středu od 19:30 bude setkání ekonomické rady farnosti.
  • V pátek bude jako obvykle zkouška rytmické kapely, další zpěváci / hudebníci jsou vítání.
  • Příští neděli doprovodí mši sv. od 9:30 ve farním kostele Srdcaři, jste srdečně zváni.
  • Příští neděli bude ve farním kostele v 15:00 pokřtěna Tereza Křupková.
  • Předběžně zveme na 28.9. na svatováclavskou pouť do Staré Boleslavi, poutní mše svatá bude od 10:00 na Mariánském náměstí.
  • Od 29.9. budou probíhat v naší farnosti Alfa kurzy. Pokud byste chtěli přijít jako účastnici, určitě přijďte, pokud byste se chtěli zapojit do týmu, přihlaste se otci Vojtěchovi. Pamatujme na kurz také v modlitbě.
  • V pátek 30. září uzavřou ve farním kostele církevní sňatek Jakub Reich a Petra Adamjáková.
  • Srdečně zveme všechny mladé 12-18 let na víkendovku v Nazaretě, která bude v termínu 7.-9.10., a všechny mladé ve věku 16-26 let na Školu modlitby, která bude čtyři víkendy v roce a na kterou je možné se přihlásit do 9.10.
  • Oznámení ohledně telefonních čísel: chtěli bychom připomenout, že kromě vlastních čísel na věřící z farnosti existuje mobilní číslo Nazareta: 733 161 614. Dříve platná čísla pevných linek byla zrušena.
  • Na bočním oltáři si můžete vzít farní zprávy na měsíc září. Prohlédněte si web farnosti, případné zlepšovací návrhy nebo nápady pište otci Vojtěchovi.
  • Po mši sv. v 9:30 jste srdečně zváni na farní kávu do Nazareta. Od září bude možné během farní kávy využít nabídky farní knihovny a půjčit si nějakou knihu domů.

Pondělí 19.9. – Nezávazná památka sv. Januária, biskupa a mučedníka

Úterý 20.9. – Památka sv. Ondřeje Kim Tae-gŏna, kněze, Pavla Chong Ha-sanga a druhů, mučedníků

Středa 21.9. – Svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty

Pátek 23.9. – Památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze