• Dnes při mši sv. od 9:30 ve farním kostele hrají Srdcaři, děkujeme za hudební doprovod.
  • Dnešní sbírka je jednou z účelových sbírek a bude věnována na církevné školství.
  • Dnes v 15:00 bude ve farním kostele pokřtěna Tereza Křupková, jste srdečně zváni.
  • VZDĚLÁVÁNÍ:
    • V pondělí po mši sv. od 19:00 bude setkání nad katechismem s P. Stanislavem.
    • Výuka náboženství dětí bude jako obvykle v pondělí a v úterý, ve středu kvůli státnímu svátku odpadne.
    • Setkání katechumenů i všech dalších zájemců o prohloubení křesťanské víry s P. Vojtěchem bude jako obvykle v úterý od 19:00. Jste opravdu srdečně zváni.
    • Ve čtvrtek 29.9. od 19:00 v Nazaretě začne Alfa kurz. Je to krásná příležitost promýšlet základní kameny naší víry. Pozvěme prosím též své přátele a známé, a to i z řad hledajících nebo nevěřících, a přijďme i my sami. Kurz může být pro nás inspirativní v tom, jak přemýšlet o víře a učit se ji hlásat druhým. Využijte prosím této příležitosti. Pamatujme na kurz také v modlitbě. Kdo byste se ještě chtěli zapojit do týmu, přihlaste se prosím P. Vojtěchovi.
  • V úterý od 19:00 bude zkouška sboru s Tomášem Červinkou.
  • Ve středu bude slavnost sv. Václava, srdečně jste zváni na Národní svatováclavskou pouť do Staré Boleslavi. Mše sv. na Mariánském náměstí bude od 10:00. Kdo byste chtěli putovat pěšky, jste také srdečně zváni, pojedeme autobusem č. 165 ve 4:46 ze zastávky Kunratická škola na Opatov a pak Rajskou zahradu. Viz www.prazskapesipout.cz/informace. Mše sv. ve farním kostele bude jako obvykle od 18:00.
  • V pátek 30.9. v 11:00 uzavřou ve farním kostele sňatek Jakub Reich a Petra Adamjáková.
  • V pátek bude jako obvykle zkouška rytmické kapely, další zpěváci / hudebníci jsou vítání.
  • V sobotu v 10:30 bude ve farním kostele pokřtěna Marie Červinková, jste srdečně zváni.
  • Příští neděli v 15:00 bude fe farním kostele pokřtěna Madlen Kirschová, jste srdečně zváni.
  • Srdečně zveme všechny mladé 12-18 let na víkendovku v Nazaretě, která bude v termínu 7.-9.10., a všechny mladé ve věku 16-26 let na Školu modlitby, která bude čtyři víkendy v roce a na kterou je možné se přihlásit do 9.10.
  • Oznámení ohledně telefonních čísel: chtěli bychom připomenout, že kromě vlastních čísel na věřící z farnosti existuje mobilní číslo Nazareta: 733 161 614. Dříve platná čísla pevných linek byla zrušena.
  • Kdo z vás nemáte, na bočním oltáři si můžete vzít farní zprávy na měsíc září. Prohlédněte si web farnosti, případné zlepšovací návrhy nebo nápady pište P. Vojtěchovi.
  • Po mši sv. v 9:30 jste srdečně zváni na farní kávu do Nazareta. Od září bude možné během farní kávy využít nabídky farní knihovny a půjčit si nějakou knihu domů.
  • Neděle 25.9. – 26. neděle v mezidobí (C)
  • Pondělí 26.9. – Nezávazná památka sv. Kosmy a Damiána, mučedníků
  • Úterý 27.9. – Památka sv. Vincence z Paula, kněze
  • STŘEDA 28.9. – SLAVNOST SV. VÁCLAVA, MUČEDNÍKA, HL. PATRONA ČES. NÁRODA
  • Čtvrtek 29.9. – Svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela, archandělů
  • Pátek 30.9. – Památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve
  • Sobota 1.10. – Památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve.
  • Neděle 2.10. – 27. neděle v mezidobí (C)

Krátké životopisy svatých: www.ebreviar.cz