• Dnes otec Vojtěch požehná v pivovaru v Kunraticích (Vídeňská 405, Praha 4), požehnání je naplánováno na 15:00. Jste srdečně zváni.
  • Dnes v neděli se uskuteční setkání farnosti v Hrnčířích v Baráčnické rychtě od 17:00.
  • Příští neděli bude v 15:00 ve farním kostele v Kunraticích pokřtěn Josef Václav Mucha.
  • Pořad bohoslužeb bude tento týden obvyklý.
  • VZDĚLÁVÁNÍ:
    • V pondělí po mši sv. od 19:00 bude setkání nad katechismem s P. Stanislavem.
    • Výuka náboženství dětí bude v pondělí, úterý i ve středu, v pondělí nebude výjimečně náboženství skupny C. Zveme i děti, které ještě nechodí, aby se na náboženství přihlásily.
    • Setkání katechumenů i všech dalších zájemců o prohloubení křesťanské víry s P. Vojtěchem bude tento týden jako obvykle, jste srdečně zváni.
    • Srdečně zveme na přednášku o islámu, která bude tuto středu 19. října v Nazaretě. Přednášku povede P. prof. Ctirad Václav Pospíšil, který se svými kolegy na toto téma sepsal zajímavou stať, kterou si můžete stáhnout na farním webu: Křesťan a islám text ke stažení
    • Ve čtvrtek od 19:00 v Nazaretě bude další setkání Alfa kurzu.
  • HUDBA:
    • V úterý od 19:00 bude zkouška sboru s Tomášem Červinkou.
    • V pátek od 17:00 bude zkouška rytmické kapely, další zpěváci / hudebníci jsou vítání.
  • Předběžně zveme (nejen mladé) na arcidiecézní ples mládeže, který se uskuteční 11. 11. v kulturním centru Novodvorská od 19:00.
  • Předběžně zveme k účasti na GodZone tour v sobotu 19. 11. do Sportovní haly Královka.
  • Před nedávnem avizovaná obnova koberců se prozatím odkládá, protože není v tuto chvíli vyjasněné, jak postupovat v presbytáři. Děkujeme všem dosavadním dárcům – darované prostředky ve výši 20 000 Kč budou zatím uloženy v rámci financí farnosti. Pozdržení je z toho důvodu, že se chceme vyhnout nekoncepčním zásahům, proto prosím mějme trpělivost.
  • Na bočním oltáři si můžete vzít farní zprávy na měsíc říjen.
  • Prohlédněte si web farnosti, zlepšovací návrhy nebo nápady pište P. Vojtěchovi.
  • Po mši sv. v 9:30 jste srdečně zváni na farní kávu do Nazareta. Během farní kávy je možné využít nabídky farní knihovny a půjčit si nějakou knihu domů.
  • List Papežských misijních děl: Dopis ředitele PMD ke stažení
  • Neděle 16.10. – 29. neděle v mezidobí (C)
  • Pondělí 17.10. – Památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka
  • Úterý 18.10. – Svátek sv. Lukáše, evangelisty
  • Středa 19.10 – Nezávazná památka sv. Jana de Brébeuf a Izáka Joguese, kněží, a druhů, muč.
  • Středa 19.10. – Nezávazná památka sv. Pavla od Kříže, kněze
  • Pátek 21.10. – Nezávazná památka bl. Karla Rakouského
  • Sobota 22.10. – Nezávazná památka sv. Jana Pavla II., papeže
  • Neděle 23.10. – 30. neděle v mezidobí (C), též den modliteb za misie
  • Měsíc říjen je tradičně spojen s modlitbou růžence, pamatujme na tuto krásnou modlitbu ve své osobní zbožnosti nebo při mši svaté.
  • Krátké životopisy svatých: www.ebreviar.cz