• Dnes v neděli bude v 15:00 ve farním kostele v Kunraticích pokřtěn Josef Václav Mucha.
  • Příští neděli bude v 15:00 ve farním kostele pokřtěna Miriam Strojvusová.
  • Pořad bohoslužeb bude tento týden obvyklý.
  • VZDĚLÁVÁNÍ:
    • V pondělí po mši sv. od 19:00 bude setkání nad katechismem s P. Stanislavem.
    • Výuka náboženství dětí bude jako vždy v pondělí a v úterý, ve středu jsou již podzimní prázdniny. Zveme i děti, které ještě nechodí, aby se na náboženství přihlásily.
    • Setkání katechumenů i všech dalších zájemců o prohloubení křesťanské víry s P. Vojtěchem bude tento týden jako obvykle.
    • Místo čtvrtečního Alfa kurzu bude v Nazaretě setkání Alfa kurzu jako duchovní obnova v sobotu od 9:00. Srdečně jste zváni i vy, kteří obvykle na Alfa kurz nechodíte. Společná část obnovy bude do cca 12:00.
  • HUDBA:
    • V úterý od 19:00 bude zkouška sboru s Tomášem Červinkou.
    • V pátek od 17:00 bude zkouška rytmické kapely, další zpěváci / hudebníci jsou vítání.
  • Předběžně zveme (nejen mladé) na arcidiecézní ples mládeže, který se uskuteční 11. 11. v kulturním centru Novodvorská od 19:00.
  • Předběžně zveme k účasti na GodZone tour v sobotu 19. 11. do Sportovní haly Královka.
  • Před nedávnem avizovaná obnova koberců byla prozatím odložena, protože není nyní vyjasněné, jak postupovat v presbytáři. Minulý týden proběhlo setkání s P. Vladimírem Kelnarem ohledně podoby podlahy, vše je nyní v procesu. Děkujeme dosavadním dárcům – darované prostředky ve výši 20.000 Kč budou zatím uloženy v rámci financí farnosti a ve chvíli, kdy dojde k realizaci podlahy, budou na tento účel použity. Pozdržení je z toho důvodu, že se chceme vyhnout nekoncepčním zásahům, proto prosím mějme trpělivost.
  • Na bočním oltáři si můžete vzít farní zprávy na měsíc říjen.
  • Prohlédněte si web farnosti, zlepšovací návrhy nebo nápady pište P. Vojtěchovi.
  • Po mši sv. v 9:30 jste srdečně zváni na farní kávu do Nazareta. Během farní kávy je možné využít nabídky farní knihovny a půjčit si nějakou knihu domů.
  • Dnešní sbírka bude věnována na misie. Po mši svaté si můžete koupit svícínky a koláče, které vyráběly naše děti, výtěžek bude také věnován na misie.
  • (ve farním kostele) Představení knihy Sestřičky na cestách z FCH Praha Chodov …
  • (ve farním kostele) Představení nových členů týmu centra Nazaret.
  • Neděle 23.10. – 30. neděle v mezidobí (C), též den modliteb za misie
  • Pondělí 24.10. – Nezávazná památka sv. Antonína Maria Klareta, biskupa
  • Pátek 28.10. – Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů
  • Neděle 30.10. – 31. neděle v mezidobí (C),
  • NEDĚLE 30.10. – SLAVNOST POSVĚCENÍ KOSTELA (ve farním kostele sv. Jakuba)
  • Měsíc říjen je tradičně spojen s modlitbou růžence, pamatujme na tuto krásnou modlitbu ve své osobní zbožnosti nebo při mši svaté.
  • Krátké životopisy svatých: www.ebreviar.cz