Ohlášky Svátek Svaté rodiny

V neděli v oktávu vánočním, letos 31. 12., slavíme Svátek Sv. rodiny Ježíše, Marie a Josefa. Ohlášky si můžete přečíst zde: Ohlášky Svátek Svaté rodiny. Srdečně zveme na česko-vietnamskou mši svatou dnes v 17:00 v kostele sv. Jakuba, a následné přátelské setkání a občerstvení.

Jako každý rok i letos se naše farnost zapojí do Tříkrálové sbírky. Předem děkujeme za dary i za ochotu zapojit se do koledování. Plakátek si můžete prohlédnout zde: Tříkrálová sbírka plakátek. Pokud byste chtěli vidět Tříkrálový průvod v Praze, můžete si více přečíst zde: Tříkrálový průvod v Praze plakátek.

Děkujeme za podporu indické dívky Roshal Preethi Rodrigues, která úspěšně dokončila svá studia. Adopce na dálku Roshal Preethi Rodrigues