Yearly Archives

46 Articles

Ohlášky 16. neděle v mezidobí si můžete přečíst zde: Ohlášky 16. neděle v mezidobí.

Připomínáme, že tuto středu 25. 7., v den slavnosti sv. Jakuba, bude v 18:00 poutní mše sv. v Kunraticích. Mši svatou bude sloužit novokněz P. Pavel Křížek, po mši bude udělovat novokněžské požehnání a následné přátelské setkání v Nazaretě a na zahradě. Srdečně zveme.

Škola sv. Augustina hledá vychovatele / vychovatelku do mateřské školy a do školní družiny. V případě zájmu se obraťte na email: skola@skolasvatehoaugustina.cz.

Ohlášky 14. neděle v mezidobí jsou k dispozici zde: Ohlášky 14. neděle v mezidobí.

Připomínáme, že ve středu 25. 7., v den slavnosti sv. Jakuba, bude v 18:00 poutní mše sv. v Kunraticích. Mši svatou bude sloužit novokněz P. Pavel Křížek, po mši bude udělovat novokněžské požehnání. Srdečně zveme.

Arcibiskupství pražské vypisuje výběrová řízení na pozice:

Ohlášky 13. neděle v mezidobí si můžete přečíst zde.

Srdečně vítáme bohoslovce Jaroslava Mrňu, který je od dnešního dne v naší farnosti ustanoven jako pastorační asistent. Dá-li Bůh, jáhenské svěcení přijme v sobotu 8. 9. v 10:00 v katedrále, již nyní srdečně zveme.

Jako každý rok i letos bychom chtěli připomenout Svatoprokopskou pouť na Sázavě, více zde.

Ohlášky Narození sv. Jana Křtitele

Ohlášky této neděle, na kterou připadá slavnost Narození sv. Jana Křtitele, jsou zde: Ohlášky Slavnost Narození sv. Jana Křtitele.

Pan generální vikář se obrátil na všechny duchovní správce farností s prosbou, aby jeho jménem i jménem pana kardinála poprosili věřící o zapojení se do petice, která má chránit manželství jako svazek muže a ženy. Archy jsou k dispozici zde: Petice na podporu manželství a rodiny.

Petici je také možné dále šířit a propagovat.

Ohlášky 11. neděle v mezidobí si můžete přečíst zde: Ohlášky 11. neděle v mezidobí.

P. Stanislavovi, který ve středu oslavil 20. výročí svého kněžského svěcení, přejeme vše nejlepší, hojnost Božího požehnání do další služby a stálou radost z toho, že může sloužit našemu Pánu, Ježíši Kristu.