Ohlášky 5. neděle postní

Zde si můžete přečíst Ohlášky 5. neděle postní. K dispozici je i Program Velikonočních bohoslužeb 2018.

Příští neděle je Květná neděle, kterou začíná Svatý týden. Mše svaté v 8:00 a v 9:30 začnou na farní zahradě požehnáním ratolestí, po kterém bude následovat procesí do kostela. Při obou mších sv. v Kunraticích se můžete těšit za zpívané pašije. Na Kostelním náměstí budou umístěny značky zákaz zastavení, prosím zaparkujte na parkovišti vedle Městské policie nebo v přilehlých ulicích. Připomínáme také změnu času ze zimního na letní.

Tuto sobotu se uskuteční SDM v pražské arcidiecézi. Mladé lidi nejen my, ale také otec biskup Pavel Posád srdečně zve. Samotnému setkání předchází týden modliteb za mládež. Pastýřský list otce biskupa si můžete přečíst zde.