Děkujeme za modlitbu za Noc v Nazaretě pro děti z farnosti, včerejší den se mimořádně vydařil. Jedna ilustrativní fotka je k vidění jako obrázek k této zprávě.

Ohlášky 33. neděle v mezidobí si můžete přečíst zde: Ohlášky 33. neděle v mezidobí.

Zde si můžete přečíst dopis pana kardinála ke dni Bible: Dopis kardinála Dominika Duky ke Dni Bible 2018.

Ve čtvrtek v 18:00 zveme na setkání mladých lidí a řeholníků u Panny Marie Sněžné, plakátek si můžete prohlédnout zde: Setkání mladých lidí a řeholníků Jsme svatí – plakát.

V sobotu 24. 11. v 10:00 bude hubertská mše sv. v kostele sv. Jakuba, hlavním celebrantem bude emeritní strahovský opat Michael Pojezdný, OPraem. Mše sv. v 8:00 nebude. Srdečně zveme.

V neděli 25. 11. v 15:00 bude v Nazaretě vyrábění adventních věnců, které povede paní Hedvika Borženská. Věnce si pak můžete odnést domů, požehnání bude po mších sv. na první neděli adventní 2. 12. Využijme této příležitosti a připravme se na vstup do adventní doby. Srdečně zveme.

Promo video k Arcidiecéznímu plesu mládeže si můžete pustit zde.