Ohlášky 4. neděle adventní

Ohlášky 4. neděle adventní si můžete přečíst zde: Ohlášky 4. neděle adventní.

Srdečně zveme na vánoční bohoslužby do našich kostelů, přehled najdete zde: Advent a Vánoce 2018 program.

• Na Štědrý den 24. 12. budou mše sv. v 16:00 v Kunraticích (zvl. pro rodiny s dětmi) a ve 24:00 v Kunraticích i v Hrnčířích (půlnoční), srdečně zveme. Můžeme pozvat i naše nevěřící nebo hledající přátele, přijít s nimi a pomoci jim tak prožít vánoční svátky duchovněji.
  • Na Boží hod vánoční 25. 12.  budou mše svaté jako v neděli.
  • Na svatého Štěpána 26. 12. budou mše svaté v 9:30 v Kunraticích a v 11:00 v Hrnčířích, mše sv. v 8:00 v Kunraticích nebude.
  • Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu budou mše svaté jako obvykle.
  • Na Svátek Svaté rodiny 30. 12. při mších sv. bude pro manžele (kteří přijdou na mši sv. společně) možnost obnovit manželské sliby.

Na setkání pastorační rady farnosti jsme otevřeli téma liturgických postojů při mši sv. v naší farnosti a došli k závěrům, které najdete zde: Liturgické postoje při mši svaté.

Přejeme a vyprošujeme požehnané prožití vánočních svátků!