Ohlášky Seslání Ducha Svatého

Ohlášky dnešní neděle si můžete přečíst zde: Ohlášky Seslání Ducha svatého.

• Srdečně zveme rodiny na víkend rodin, který bude 14.-16.6. v Rokytnici nad Jizerou. Více v ohláškách.
  • Blíží se arcidiecézní eucharistický kongres; již nyní zveme na mši sv. ze slavnosti Těla a Krve Páně 20. 6. v 17:00 katedrále, po ní bude eucharistické procesí na Strahov.
  • Srdečně zveme do katedrály sv. Víta na kněžské svěcení 22. 6. v 10:00. Mezi svěcenci bude také také náš jáhen Jaroslav. Podpořme Jaroslava modlitbou i účastí při této důležité události. Ministranty zveme k ministrantské službě, více info u P. Vojtěcha.
  • Srdečně zveme v neděli 23. 6. na slavnostní mši svatou v 9:30 v Kunraticích, při které se rozloučíme s Jaroslavem a poděkujeme mu jeho službu v naší farnosti. V neděli 23. 6. bude jen tato mše svatá, mše sv. v Kunraticích 8:00 a v Hrnčířích v 11:00 nebudou. Po mši svaté bude Jaroslav udělovat novokněžské požehnání a až do odpoledne bude následovat farní setkání a oslava, všichni jste srdečně zváni. Kdo byste byli ochotni pomoci s přípravou a průběhem slavnosti, ozvěte prosím se P. Vojtěchovi.
  • Srdečně zveme na primiční mši svatou, kterou bude P. Jaroslav sloužit 29. 6. ve 14:00 v kostele sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí.