Ohlášky Slavnost Nejsvětější Trojice

Ohlášky této neděle si můžete přečíst zde: Ohlášky Nejsvětější Trojice.

Náš pan kardinál vyhlásil na letošní slavnost Těla a Krve Páně arcidiecézní eucharistický kongres. Přípravou na eucharistický kongres jsou katecheze, které budou zaznívat jednotlivé neděle kromě Letnic až do slavnosti Těla a Krve Páně. Text sedmé, poslední přípravné katecheze si můžete přičíst zde: Eucharistický kongres 2019 – minikatecheze Slavnost Nejsvětější Trojice. Plakátek ke kongresu si můžete prohlédnout zde: Arcidiecézní eucharistický kongres 2019 – Eucharistia et labor.

TŘI POZVÁNÍ, KTERÉ STOJÍ ZA TO NEPŘEHLÉDNOUT:

• Ve čtvrtek je slavnost Těla a Krve Páně, zveme na mši svatou ze slavnosti Těla a Krve Páně v 17:00 katedrále, po mši svaté bude eucharistické procesí na Strahov. Mše svatá v 18:00 v Kunraticích nebude – pan kardinál si přeje, abychom dali přednost společnému slavení v katedrále před bohoslužbami v pražských farnostech.
  • V sobotu srdečně zveme do katedrály sv. Víta na kněžské svěcení 22. 6. v 10:00, mezi svěcenci bude také také náš jáhen Jaroslav. Podpořme Jaroslava modlitbou i účastí při této důležité události. V sobotu mše sv. v kostele sv. Jakuba v Kunraticích nebude.
  • Srdečně zveme v neděli 23. 6. na slavnostní mši sv. v 9:30 v Kunraticích, při které se rozloučíme s Jaroslavem a poděkujeme mu jeho službu v naší farnosti. V neděli 23. 6. bude jen tato mše svatá, mše sv. v Kunraticích 8:00 a v Hrnčířích v 11:00 nebudou. Po mši svaté bude Jaroslav udělovat novokněžské požehnání a až do odpoledne bude následovat farní setkání a oslava, všichni jste srdečně zváni.