6. neděle velikonoční

Přímý přenos nedělní mše svaté v 9:30 z kunratického kostela bylo možno sledovat zde.

UPOZORŇUJEME, ŽE TATO NEDĚLE JE POSLEDNÍ, KDY BYL PŘÍMÝ PŘENOS Z KUNRATICKÉHO KOSTELA. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY VĚŘÍCÍ K OSOBNÍ ÚČASTI NA MŠI SVATÉ. ABYCHOM SLAVILI ODPOVĚDNĚ, DODRŽUJEME VŠECHNA PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ A NABÍZÍME VÍCE NEDĚLNÍCH MŠÍ SVATÝCH.

Vám, kteří nemůžete přijít fyzicky na mši svatou, navrhujeme k sledování živého vysílání některá doporučení, jak prožít bohoslužbu v přímém přenosu lépe:

• Pokud sledujete z přenosného zařízení, můžete si pro sledování v bytě nebo v domě najít co nejvhodnější místo. Například tam, kde se obvykle modlíte.
  • I když budete doma, doporučujeme pro zvolit slavnostní oblečení.
  • Příprava místa: místo, kde přenos sledujete, můžete nejen poklidit, ale také například ztlumit osvětlení, pochopitelně neplánujte hlučné spotřebiče (myčka, pračka, sušička), pokud jsou v blízkosti.
  • Pokud jste z Kunratic, můžete 5 minut před začátkem bohoslužby otevřít okno a slyšet zvony.
  • Můžete vypnout vyzvánění svého telefonu a telefon během přenosu odložit.
  • Můžete přepnout do režimu celé obrazovky, aby Vás méně rušila nabídka jiných videí.

Ohlášky této neděle si můžete přečíst zde.

Rádi bychom upozornili na to, že příští neděli bude účelová sbírka na služné kněží. Vedení Arcibiskupství pražského vyzývá ke štědrosti. Je možné si prohlédnout letáčky vydané k tomuto účelu: