Mše svatá v neděli 6. října v 11:00 v Hrnčířích bohužel nebude.

Ohlášky této neděle si můžete přečíst zde. Z ohlášek vybíráme:

• V sobotu 19. 10. se uskuteční farní výlet na Zelenou Horu u Žďáru nad Sázavou, doprava bude zajištěna objednaným autobusem, odjezd od farního kostela v 9:00, návrat cca 17:30. Více informací a přihlašování bude zde nebo u Olivera Macháčka. Srdečně zveme, minulý farní výlet byl velmi vydařený.
  • Srdečně zveme dospívající a dospělé zájemce o přípravu na biřmování (nebo ke křtu nebo k svatému přijímání), kteří se chtějí připravit k přijetí těchto svátostí, aby se přihlásily otci Vojtěchovi. Příprava začne na podzim a bude pravděpodobně v neděli v podvečer, asi od 17:00. Termín prvního setkání bude ještě upřesněn.
  • Příští neděli se uskuteční ve všech kostelích sčítání věřících.
  • Na setkání pastorační rady se projednávalo téma času všednodenních mší svatých, můžete zatím promýšlet a 20. 10. bude anketa, při které bude možnost se vyjádřit.