Květná neděle

V neděli v 9:30 bylo možné sledovat přímý přenos bohoslužby z kostela v Kunraticích zde.

Příležitost ke svátosti smíření bude v neděli odpoledne v čase 15:00-17:00, v pondělí a v úterý v časech 16:00-18:00 a 19:00-21:00. Před obřady Velikonočního třídenní se zpovídat nebude.

PŘEHLED VELIKONOČNÍCH BOHOSLUŽEB V KUNRATICÍCH

Během velikonočního třídenní budeme slavit nejdůležitější bohoslužby venku na Kostelním náměstí, abychom se mohli účastnit ve větším počtu a zároveň dostáli všem protiepidemickým opatřením a minimalizovali tak riziko šíření viru.

• Zelený čtvrtek 1. 4. – mše svatá na památku večeře Páně v 18:00 na Kostelním náměstí
  • Velký pátek 2. 4.  – Velkopáteční obřady v 18:00 na Kostelním náměstí
  • Bílá sobota 3. 4.  – Velikonoční vigilie v 19:30 na Kostelním náměstí
  • Neděle velikonoční 4. 4. – slavnostní mše svatá v 10:00 na Kostelním náměstí

Na tyto bohoslužby není potřeba se předem přihlašovat. Srdečně zveme a zároveň prosíme, abyste dbali na všechna protiepidemická opatření: desinfekci rukou, zakrytí úst a nosu respirátorem FFP2 a rozestupy alespoň 2m, nejste-li z jedné domácnosti.

Rozpis všech bohoslužeb a časy otevřeného kostela svatého Jakuba v Kunraticích si můžete přečíst v ohláškách níže a také v dubnových farních zprávách.