Slavnost Ježíše Krista Krále

Ohlášky této neděle si můžete přečíst zde. Z ohlášek vybíráme:

• V sobotu 2. 12. v 16:00 se uskuteční koncert duchovní hudby v rámci rozsvěcení vánočního stromu, koncert bude v kostele v Hrnčířích.
  • V sobotu 2. 12. v 16:30 bude v katedrále sv. Víta přijato několik dospělých, kteří se připravují na křest, mezi katechumeny, pamatujme na ně i na jejich rodiny prosím v modlitbě.
  • Příští neděli 3. 12. vstoupíme 1. nedělí adventní do adventní doby, při všech mších svatých budou žehnány adventní věnce, můžete si je přinést do kostela. Po mši svaté v 10:00 také přijde, dá-li Bůh, svatý Mikuláš.
  • Příští neděli odpoledne se uskuteční rozsvěcení vánočního stromu také před radnicí v Kunraticích, během programu také zazní písně v podání farní kapely Jakoband.