Slavnost Nejsvětější Trojice | biřmování

Dnes v neděli 26. 5. je v naší farnosti slavnost biřmování. Provázejme všechny naše biřmovance (15) i prvokomunikanty (2) v modlitbě. Již nyní děkujeme všem, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě a průběhu dnešní slavnosti. Dnes v neděli 26. 5. je v 11:00 mše svatá a májová pobožnost ve Zdiměřicích.

Ve čtvrtek 30. 5. jsme srdečně zváni na společné slavení slavnosti Těla a Krve Páně v diecézním společenství, tentokrát na Strahov. Mše sv. začne na Strahově v 17:00, po ní bude eucharistické procesí. V naší farnosti slavnost Těla a Krve Páně budeme slavit příští neděli. Po mši svaté v 10:00 bude eucharistické procesí po náměstí.

Již nyní se můžete podívat na program Noci kostelů 7. 6. v naší farnosti: program v Kunraticích zde a program v Hrnčířích zde.